Renovace nábytku, oprava starožitného i moderního nábytku, čalounění.

Renovace nábytku

Oprava starožitného i moderního nábytku, čalounění.

Mateřské školy

Výrobní program pro Mateřské školy jak pro interiéry, tak exteriéry.

Zahrady

Máme širokou nabídku užitečných zahradních prvků – vše pro zahradu

Sauny a Bazény

Nabízíme infrasauny, sauny a bazény do interiéru či exteriéru.

Mateřské školy
Provádíme výkopové práce vlastní technikou/stroje,bagry/, dopadové plochy kolem hracích sestav a dětských hřišť z kačírka nebo z gumových pryžových desek tj. cenově přibližně stejné.
Kolem dopadových ploch hracích sestav provedeme ohraničenou obrubu, která může být z palisád nebo klád, čímž zamezíme, aby se materiál z dopadové plochy dostával do okolí sestavy – trávníku apod.
Dále vyrobíme lavičky z plastového dřeva kolem pískoviště nebo sezení kolem stromů, nábytek apod.
Nejlepší je zdarma konzultace na místě vč.návrhu a poradenství. Vše vč. dopravy,montáže na místě a povrchové úpravy/nátěru.

DOUČÍME ANGLIČTINU pro začátečníky a mírně pokročilé.

Po našich zkušenostech se nám osvědčila pomoc při rozmístění v učebnách jednotlivých skříněk, stolků, hracích sestav vč. výběru materiálů a barevného provedení. Veškerý nábytek dodáváme vč.dopravy a montáže na místě v MŠ.

KATALOG PRODUKTŮ TŘÍDY:
VARIABILNÍ SESTAVY STOLŮ /NASTAVITELNÉ NOHY/, ŽIDLE, KATEDRY vč. ŽIDLÍ, STOLY POD PC, ŘEDITELNY, SBOROVNY - SESTAVY SKŘÍNÍ, STOLŮ na míru vč.ŽIDLÍ, SEDACÍ SOUPRAVY vč. STOLKŮ, LEHÁTKA DŘEVĚNÁ, PLASTOVÁ, MATRACE – jakýkoli rozměr, BLOKY UMÝVÁRNY, BLOKY a LAVICE ŠATNY , KRYTY TOPENÍ, DĚTSKÉ KUCHYNĚ, OBCHOD, KADEŘNICTVÍ, KRESLÍCÍ SESTAVY, DĚTSKÉ KOUTKY, DÍLENSKÝ STŮL, NÁŘADÍ, TRUHLÁŘSKÝ STŮL SE SVĚRÁKEM, SESTAVY SKŘÍNÍ, POLICOVÉ SKŘÍNĚ, SKŘÍNĚ s PLAST.ZÁSOBNÍKY, SKŘÍNĚ NA LŮŽKOVINY A LEHÁTKA, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, SERVÍROVACÍ STOLEK PITNÝ REŽIM, SUŠÁK VÝKRESŮ NA KOLEČKÁCH, MOLITANOVÉ VÝROBKY, DEKORAČNÍ NÁSTĚNKY, STROMY 4 OBDOBÍ, DŘEVĚNÉ HRAČKY, SPORTOVNÍ POMŮCKY, PLASTOVÉ, DIDAKTICKÉ a MOTORICKÉ POMŮCKY, MÍČOVÉ BAZÉNY, DŘEVĚNÉ VLÁČKODRÁHY, AUTODRÁHY, GARÁŽE, STAVEBNICE, AUTA, BAGRY, VÝTVARNÉ POMŮCKY, GUMOVÁ, RAZÍTKA, TABULE, PÍSKOVNIČKA, ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NA MÍRU.
KATALOG PRODUKTŮ ZAHRADA:
PERGOLY, ALTÁNY, DOMKY, HRACÍ SESTAVY, DĚTSKÁ HŘIŠTĚ VČ. DOPADOVÝCH PLOCH A VÝKOPOVÝCH PRACÍ, PÍSKOVIŠTĚ VČ. KRYCÍCH PLACHET, ZAHRADNÍ NÁBYTEK, PRUŽINOVÁ HOUPADLA, HOUPAČKY, SKLUZAVKY, TABULE, TABULE S POČITADLEM, VLAK, TRAKTOR, LOĎ, PLOTY